įdarbinimo agentūros vadovas

įdarbinimo agentūros vadovas
įdarbinimo agentūros vadovas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir perkvalifikavimu. atitikmenys: angl. employment agency manager pranc. chef du bureau de placement, m; chef du bureau de recrutement, m šaltinis Vadovai ir vadybininkai : trikalbis [lietuvių-anglų-prancūzų] aiškinamasis žodynėlis : 217 terminų / [Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba ; parengė Danguolė Andriuškevičienė, Algirdas Tamulevičius, Vytautas Valiukėnas]. – Vilnius : Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba, 2006

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать курсовую

Look at other dictionaries:

  • chef du bureau de placement — įdarbinimo agentūros vadovas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chef du bureau de recrutement — įdarbinimo agentūros vadovas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • employment agency manager — įdarbinimo agentūros vadovas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”